Anasayfa Sipariş Takibi Yardım ?
30 Kas?m 2022, ?ar?amba
Merhaba, Ziyaretçi
ARAMA
Sepetim (0)
Fırsatlar İndirimdekiler Fiyatı Düşenler Yeni Eklenenler Beklenen Ürünler
Kategoriler
Futbol-Futsal
Basketbol
Voleybol
Hentbol
Badminton
Masa Tenisi
Tenis
Squash-Golf
Atletizm
Jimnastik-Pilates
Kondisyon
Antrenman
Güreş-Boks
Su Sporları-Oyuncak
Bocce-Dart
Kaykay-Paten
Sağlık-Neopren
Formalar
Çantalar
Ayakkabılar
Kupa ve Madalyalar
Bando Malzemeleri
Teknik-Hakem
Korfbol-Hemsball
Uzak Doğu Sporları
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
İnternet'te güvenlik konusu hep tartışılmaktadır. Özellikle Türkiye'de İnternet'in kısa geçmişini göz önünde bulundurursak ülkemizde de kötü niyetli kişilerin İnternet'in açık ağ yapısından faydalanmak isteyip kredi kartı bilgilerine erişmek için çaba gösterdikleri bir gerçektir. Ancak Faranspor.com  sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar öncelikle güvenilirliği her gün test edilen güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Söz konusu donanımlar aynı zamanda dünyanın en güvenli yazılımlarıyla çalıştırılmaktadır. Faranspor.com da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü ise 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

Faranspor.com  size ait bilgileri (fatura adresi, e-mail, teslimat adresi, telefon numaraları vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacaktır. Günümüz şifreleme yöntemleri ile %100 güven içindesiniz. Alışveriş isleminiz sırasında doldurdugunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi kartı vb.) 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, Faranspor.com sistemleri tarafından otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır. Faranspor.com  yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan baska kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kisisel bilgileriniz bilgisayarınızdan Faranspor.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla güvenlik altına alınır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.
Faran Spor
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
İletişim
Servisler
Teslimat Koşulları Gizlilik Sözleşmesi
Garanti Koşulları Banka Hesaplarımız
İade Koşulları  
İptal Koşulları  
Benim Sayfam
Üye Ol Siparişlerim
Üye Girişi Yardım
Sepetim  
Hesabım  
Copyright© 2010 Faran Moda Spor Tüm Hakları Saklıdır.
Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibarıyla satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi
vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Faran Moda Spor
herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Powered by Linesis